Program ramowy
Pobierz program w formacie PDF
11 maja 2016 (środa)
Godz/ Sala | Audyto- rium | Sala A |
Sala B |
Sala C |
Sala D |
Sala Cesarska |
Klinika Dermatologii | Katedra Patomorfologii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00-16:00 |
|
Kurs "podstawy dermoskopii"
|
Kurs dermatochirurgii,
|
Kurs dermatopatologii
|
||||
16:00-17:00 |
|
|||||||
17:00-21:30 |
Uroczystość otwarcia XXXI Zjazdu
|
12 maja 2016 (czwartek)
Godz/ Sala | Audyto- rium | Sala A |
Sala B |
Sala C |
Sala D |
Sala Cesarska |
Klinika Dermatologii |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:45 |
Pokaz przypadków Maria Błaszczyk-Kostanecka (Warszawa), Eugeniusz Baran (Wrocław), Grażyna Broniarczyk-Dyła (Łódź) |
|
|||||
09:45-10:00 |
Przerwa |
||||||
10:00-11:30 |
Konsensusy i Rekomendacje PTD 1
|
Prezentacje wybrane przez Prezesa PTD
|
Choroby genetyczne
|
Łuszczyca
|
Forum Młodych PTD
|
||
11:30-12:00 |
Przerwa kawowa |
|
|||||
12:00-13:30 |
Sesja sponsoro- wana Novartis |
|
Równolegle:
|
||||
13:30-14:30 |
Sesja plenarna
|
|
|||||
14:30-15:30 |
Przerwa obiadowa |
|
|||||
15:30-17:00 |
Konsensusy i Rekomendacje PTD 2
|
Zaburzenia barwnikowe
|
Trądzik
|
Choroby tkanki łącznej
|
Chłoniaki
|
Dermoskopia
|
|
17:00-17:15 |
Przerwa kawowa |
|
|||||
17:15-18:45 |
Sesje satelitarne |
Sesja satelitarna |
|
|
|
|
|
|
13 maja 2016 (piątek)
Godz/ Sala | Audyto- rium |
Sala A |
Sala B |
Sala C |
Sala D |
Sala Cesarska |
Klinika Dermatologii |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:45 |
Pokaz przypadków Anna Sysa-Jędrzejowska (Łódź), Andrzej Langner (Warszawa), Stanisław Zabielski (Warszawa) |
|
|
||||
09:45-10:00 |
Przerwa |
|
|||||
10:00-11:30 |
Konsensusy i Rekomendacje PTD 3
|
Choroby błon śluzowych
|
Fotoderma-tologia
|
Problemy dermatologiczne chorych po przeszczepieniu narządów
|
Dermatologia estetyczna
|
Dermatologia pediatryczna
|
|
11:30-12:00 |
Przerwa kawowa |
|
|||||
12:00-13:30 |
Sesja plenarna
|
|
Sesja satelitarna |
Sesja satelitarna |
12:00-15:00
|
||
13:30-14:30 |
Przerwa obiadowa |
||||||
14:30-16:00 |
Choroby przenoszone droga płciową
|
Choroby naczyń
|
Choroby pęcherzowe
|
Sesja satelitarna |
Dermatochirurgia
|
Alergologia
|
|
|
|||||||
16:00-19:00 |
Walne Zebranie Delegatów |
|
14 maja 2016 (sobota)
Godz/ Sala | Audyto- rium |
Sala A |
Sala B |
Sala C |
Sala D |
Sala Cesarska |
Klinika Derm. | Katedra Patomorfologii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:45 |
Pokaz przypadków Jadwiga Roszkiewicz (Gdańsk), Bożena Chodynicka (Białystok), Maria Cisło (Wrocław) |
|||||||
|
Kurs z dermatopatologii
|
|||||||
09:45-10:00 |
Przerwa |
|||||||
10:00-11:30 |
Konsensusy i Rekomendacje PTD 4
|
Flebologia
|
Choroby włosów i paznokci
|
Choroby zapalne skóry/zmiany skórne w chorobach narządowych
|
Leki recepturowe
|
Psychodermatologia
|
||
11:30-12:00 |
Przerwa kawowa |
|||||||
12:00-12:45 |
Sesja plenarna
|
Sesje satelitarne |
||||||
12:45-13;30 |
||||||||
13:30-14:30 |
Przerwa obiadowa |
|||||||
14:30-16:00 |
Konsensusy i Rekomendacje PTD 5
|
Skórne reakcje polekowe
|
Sesja historyczna
|
Onkologia
|
Sprawdź się sam
|
Choroby infekcyjne
|
|