Szanowni Uczestnicy, Panie i Panowie, chcielibyśmy przekazać kilka informacji do imprez towarzyszących. Na zaproszeniach jest miejsce i termin spotkania oraz maleńka informacja o wymaganym stroju i do tego pragniemy dodać: Samo powitanie jest zachęcające "Witaj w Eterze, twoim schronie przed nudą i banałem!" W samym centrum miasta, 50 stóp pod ziemią, znajdziesz 2 piętra multimedialnego kompleksu pełnego dźwięku i świateł. Eter to stylowy main room, w tym przestronna antresola, dwa duże halle, chillout room i 4 bary a w nich - najlepsze alkohole i obsługa na światowym poziomie! Hasłem wieczoru będzie: Znajdź swój azyl przed codziennością. Zejdź do Eteru. Eter Cię kocha! Strój dowolny, proszę wziąć ze sobą zaproszenie, bo to jest przepustka do Klubu.

Na Koncercie w Narodowym Forum Muzyki będziemy słuchać Wrocławskiej Orkiestry Kameralnej "Leopoldinum" Niewiele jest takich orkiestr w Europie, jeszcze mniej – w Polsce. Leopoldinum to w historii naszego życia muzycznego zjawisko wyjątkowe; zespół, który wypracował niezmienne od lat brzmienie, a jednocześnie wciąż się rozwija, nigdy nie przestaje poszukiwać i eksperymentować.  Orkiestra współpracuje z coraz to nowymi szefami artystycznymi i solistami, wciąż rozbudowuje swój repertuar, nieustannie dowodzi, że równie znakomicie gra wielką klasykę, jak i muzykę najnowszą. Wybraliśmy muzykę Antonio Vivaldiego Cztery Pory roku," Wiosna". Nie mogło być inaczej, spotykamy się właśnie w pełni wiosny i chcielibyśmy, żeby to spotkanie zapisało się w Państwa pamięci. Tutaj  prosimy o strój wieczorowy, bo wymaga tego miejsce i charakter spotkania.

W piątkowy dzień zapraszamy na zasiadaną kolację, która będzie miała miejsce w namiocie na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych "Partynice". Kolację poprzedzi oglądanie i obstawianie jednego wyścigu, dlatego apelujemy do Państwa o przybycie na czas, bo jeśli zapadnie zmrok nie będzie możliwa gonitwa. Chcemy dać Państwu "końską dawkę emocji" takie jest hasło strony internetowej Partynic. "Wyścigi konne to sport, który dostarcza olbrzymich emocji. Kiedy ogląda się w wyścigu konia, na którego postawiło się pieniądze w totalizatorze, dawka adrenaliny jest podwójna. Ale kiedy biegnie własny koń, emocje rosną stukrotnie! To tak, jakbyśmy przeżywali swój własny start w zawodach. Albo jeszcze bardziej". Po tych końskich emocjach zasiądziemy do stołów na spożycie wspólnej kolacji. Będzie też trochę polskiej muzyki. Prosimy o stroje stosownie do miejsca, chodzi nam o miejsce torów wyścigowych, które ma swój styl. Nie będziemy tak restrykcyjni jak w Ascot, ale prosimy Panie o nakrycie głów fascynatkami, a Panów o posiadanie kamizelki, tylko tyle, może aż tyle. Mamy nadzieję, że wystarczy Państwu czasu na tę kreatywność. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego czasu po trudnych obradach.

 


Sponsorem programu towarzyszącego jest

PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Wrocławia
Europejskiej Stolicy Kultury 2016

Rafał Dutkiewicz
JM Rektor Uniwersytetu Medycznego
im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Prof dr hab Marek Ziętek
 

MIEJSCE ZJAZDU

 
zobacz
 
 
   Platynowy Sponsor
 
         Złoty Sponsor
 
         Złoty Sponsor

Złoty Sponsor      
 
     Srebrny Sponsor
                                    
 
Partnerzy